Hidden Tab (8.x-3.0-alpha2) - en to et translation catalogue (44 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Schedule
et: Ajasta

en: Views
et: Vaated

en: Add
et: Lisa

en: View
et: Kuva

en: Region
et: Regioon

en: Updated
et: Uuendatud

en: Layout
et: Paigutus

en: User
et: Kasutaja

en: Configure
et: Seadistus

en: Error
et: Viga

en: Created
et: Loodud

en: Node
et: Postitus

en: Page
et: Lehekülg

en: Inline
et: Samal real

en: Filter
et: Filtreeri

en: Load
et: Laadi

en: Id
et: ID

en: Send
et: Saada

en: Template
et: Mall

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Definition
et: Definitsioon

en: Entity
et: Olem

en: Changed
et: Muudetud

en: Credit
et: Kreedit

en: Permission
et: Õigus

en: Devel
et: Arendus

en: Any
et: Ükskõik milline

en: Admin
et: Administraator

en: Bundle
et: kogum

en: Upcoming
et: Saabuvad

en: Render
et: Renderdatud
