Hidden Tab (8.x-3.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (25 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Views
ps: ليدنې

en: Add
ps: زیاتول

en: View
ps: ليد

en: Region
ps: سيمه

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Configure
ps: سازول

en: Error
ps: تیروتنه

en: Page
ps: پاڼه

en: Inline
ps: ننليكى

en: Filter
ps: چاڼ

en: Permission
ps: اجازه

en: Any
ps: هر

en: Bundle
ps: بنډل
