Hidden Tab (8.x-3.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (30 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži

en: Region
sl: Regija

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Layout
sl: Postavitev

en: User
sl: Uporabnik

en: Configure
sl: Nastavi

en: Error
sl: Napaka

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Node
sl: Vozlišče

en: Page
sl: Stran

en: Inline
sl: V vrstici

en: Send
sl: Pošlji

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Permission
sl: Dovoljenje

en: Any
sl: Katerokoli

en: Admin
sl: Skrbnik
