Hidden Tab (9.0.0) - en to ar translation catalogue (42 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Remove
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Edit
ar: تحرير

en: None
ar: لا شيء

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: Schedule
ar: الجدول الزمني

en: Views
ar: الرؤى

en: Add
ar: إضافة

en: View
ar: عرض

en: Region
ar: المنطقة

en: Updated
ar: التحديث

en: Layout
ar: التنسيق

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: Configure
ar: ضبط

en: Error
ar: خطأ

en: Created
ar: الإنشاء

en: Node
ar: العقدة

en: Page
ar: الصفحة

en: Inline
ar: داخل المحتوى

en: Filter
ar: انتقاء

en: Load
ar: تحميل

en: Send
ar: أرسل

en: Navigation
ar: الإبحار

en: Template
ar: القالب

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Definition
ar: تعريف

en: Entity
ar: الكيان

en: Changed
ar: تم التغير

en: Permission
ar: الصلاحية

en: Any
ar: أي من

en: Broadcast
ar: بث

en: Bundle
ar: الحزمة

en: UUID
ar: المعرف UUID
