Hidden Tab (9.0.0) - en to be translation catalogue (39 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Schedule
be: Расклад

en: Add
be: Дадаць

en: View
be: Праглядзець

en: Region
be: Рэгіён

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Configure
be: Правіць

en: Error
be: Памылка

en: Created
be: Створана

en: Node
be: Вузел

en: Page
be: Старонка

en: Inline
be: Убудаваны

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Send
be: Адаслаць

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Template
be: Шаблон

en: Authored on
be: Дата:

en: Secret key
be: Сакрэтны ключ

en: Definition
be: Азначэнне

en: Entity
be: Сутнасць

en: Permission
be: Дазвол

en: Devel
be: Распрацоўка

en: Any
be: Любы

en: Bundle
be: Набор

en: Placement
be: Пазіцыя
