Hidden Tab (9.0.0) - en to gl translation catalogue (42 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Edit
gl: Editar

en: None
gl: Ningún

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Schedule
gl: Programación

en: Views
gl: Vistas

en: Add
gl: Engadir

en: View
gl: Ver

en: Region
gl: Área

en: Updated
gl: Actualizado

en: Layout
gl: Disposición

en: User
gl: Usuario/a

en: Configure
gl: Configurar

en: Error
gl: Erro

en: Created
gl: Creado

en: Node
gl: Nodo

en: Page
gl: Páxina

en: Inline
gl: En liña

en: Filter
gl: Filtro

en: Load
gl: Cargar

en: Send
gl: Enviar

en: Navigation
gl: Navegación

en: Template
gl: Modelo

en: Authored on
gl: Creado en

en: Definition
gl: Definición

en: Entity
gl: Entidade

en: Changed
gl: Cambiado

en: Permission
gl: Permiso

en: Devel
gl: Desenvolvemento

en: Any
gl: Calquera

en: Broadcast
gl: Difundir

en: Bundle
gl: Paquete

en: Placement
gl: Ubicación
