Hidden Tab (9.0.0) - en to kk translation catalogue (26 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: View
kk: Қарау

en: Region
kk: Аумақ

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Configure
kk: Баптау

en: Error
kk: Қате

en: Created
kk: Құрылған

en: Node
kk: Түйін

en: Page
kk: Бет

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Navigation
kk: Навигация

en: Authored on
kk: Уақыты

en: Permission
kk: Құқық
