Hidden Tab (9.0.0) - en to mg translation catalogue (10 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: User
mg: Mpampiasa

en: Node
mg: Fehy

en: Filter
mg: Sivana

en: Navigation
mg: Fitondrana
