Hidden Toolbar (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Custom
gl: Personalizado

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: Text color
gl: Cor do texto

en: Administration Menu
gl: Menú de Administración

en: Administration menu
gl: Menú de administración
