Hidden Toolbar (8.x-2.1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Custom
sv: Anpassad

en: Background color
sv: Bakgrundsfärg

en: Text color
sv: Textfärg

en: Administration Menu
sv: Administrationsmeny

en: Border color
sv: Kantfärg

en: Administration menu
sv: Administrationsmeny

en: Edit account
sv: Redigera konto
