Hide Revision Field (8.x-2.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Forms
fi: Lomakkeet

en: Default
fi: Oletus

en: Rows
fi: Rivejä

en: Show
fi: Näytä

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Placeholder
fi: Paikkamerkki
