Hide Revision Field (8.x-2.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Forms
lv: Formas

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Rows
lv: Rindas

en: Show
lv: Rādīt

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība
