Hide Revision Field (8.x-2.1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Forms
is: Form

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Rows
is: Raðir

en: Show
is: Sýna

en: Default value
is: Sjálfgildi
