Hide Revision Field (8.x-2.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Forms
lt: Formos

en: Default
lt: Numatytasis

en: Rows
lt: Eilutės

en: Show
lt: Rodyti

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Placeholder
lt: Vietaženklis
