Hide Revision Field (8.x-2.2) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Forms
am: ቅፆች

en: Default
am: ነባሪ

en: Rows
am: ረድፎች

en: Default value
am: ነባሪ እሴት

en: Placeholder
am: ቦታ ያዥ
