Hide Revision Field (8.x-2.2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Forms
az: Formalar

en: Default
az: Susmaya görə

en: Rows
az: Sıralar

en: Show
az: Göstər

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Placeholder
az: Köməkçi söz
