Hide Revision Field (8.x-2.2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Forms
ca: Formularis

en: Default
ca: Per defecte

en: Rows
ca: Files

en: Show
ca: Mostra

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Placeholder
ca: Marcador
