Hide Revision Field (8.x-2.2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Forms
et: Vormid

en: Default
et: Vaikimisi

en: Rows
et: Ridu

en: Show
et: Näita

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus
