Hide Revision Field (8.x-2.2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Forms
it: Form

en: Default
it: Predefinito

en: Rows
it: Righe

en: Show
it: Mostra

en: Default value
it: Valore predefinito

en: Placeholder
it: Segnalibro
