Hide Revision Field (8.x-2.3) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Forms
nl: Formulieren

en: Default
nl: Standaard

en: Rows
nl: Rijen

en: Show
nl: Weergeven

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Placeholder
nl: Plaatshouder
