Hide Revision Field (8.x-2.4) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Forms
fr: Formulaires

en: Default
fr: Par défaut

en: Rows
fr: Rangées

en: Show
fr: Afficher

en: Default value
fr: Valeur par défaut
