Hide Revision Field (8.x-2.4) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Forms
hi: प्रपत्र

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Rows
hi: पंक्तियाँ

en: Show
hi: दिखाये

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य

en: Placeholder
hi: प्लेसहोल्डर
