Hide Revision Field (8.x-2.4) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Forms
id: Formulir

en: Default
id: Bawaan

en: Rows
id: Baris

en: Show
id: Tampilkan

en: Default value
id: Nilai bawaan
