Hide Revision Field (8.x-2.5) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Forms
el: Φόρμες

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Rows
el: Γραμμές

en: Show
el: Εμφάνιση

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Placeholder
el: Σύμβολο υποκατάστασης
