Hide submit button (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Custom
hu: Egyéni

en: White
hu: Fehér

en: Grey
hu: Szürke

en: Black
hu: Fekete

en: Light Grey
hu: Világosszürke

en: Dark Grey
hu: Sötétszürke
