Hide submit button (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Custom
oc: Personalizat

en: White
oc: Blanc

en: Grey
oc: Gris

en: Black
oc: Negre

en: Light Grey
oc: Gris clar

en: Dark Grey
oc: Gris escur
