Hide submit button (1.0.0-alpha3) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: White
de: Weiß

en: Grey
de: Grau

en: Black
de: Schwarz

en: Light Grey
de: Hellgrau

en: Dark Grey
de: Dunkelgrau
