Hide submit button (1.0.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Custom
uk: Власний

en: White
uk: Білий

en: Grey
uk: Сірий

en: Black
uk: Чорний

en: Light Grey
uk: Світло-сірий
