Hierarchical Select Ajax (1.0.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: Yes
it: Sì

en: None
it: Nessuno

en: Settings
it: Impostazioni

en: Loading...
it: In caricamento...
