Hierarchical Select Ajax (1.0.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Yes
pl: Tak

en: None
pl: Brak

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Loading...
pl: Wczytuję...
