Hierarchical Select Ajax (1.0.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Yes
ar: نعم

en: None
ar: لا شيء

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Loading...
ar: تحميل...
