Hierarchical Select Ajax (1.0.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Yes
bo: ཡིན

en: None
bo: མེད།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Loading...
bo: འཇུག་བཞིན་ཡོད་པ་་་
