Hierarchical Select Ajax (1.0.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Yes
cs: Ano

en: None
cs: Žádné

en: Settings
cs: Nastavení

en: Loading...
cs: Načítání...
