Hierarchical Select Ajax (1.0.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Yes
eu: Bai

en: None
eu: Bat ere ez

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Loading...
eu: Kargatzen...
