Hierarchical Select Ajax (1.0.1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Yes
fr: Oui

en: None
fr: Aucun(e)

en: Settings
fr: Paramètres

en: Loading...
fr: En cours de chargement...
