Hierarchical Select Ajax (1.0.1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Yes
he: כן

en: None
he: ללא

en: Settings
he: הגדרות

en: Loading...
he: טוען...
