Hierarchical Select Ajax (1.0.1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Yes
is: Já

en: None
is: Engin

en: Settings
is: Stillingar

en: Loading...
is: Hleð...
