Hierarchical Select Ajax (1.0.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Yes
ka: დიახ

en: None
ka: არცერთი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Loading...
ka: იტვირთება...
