Hierarchical Select Ajax (1.0.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Yes
lt: Taip

en: None
lt: Joks

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Loading...
lt: Kraunama..
