Hierarchical Select Ajax (1.0.1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Yes
ru: Да

en: None
ru: Нет

en: Settings
ru: Настройки

en: Loading...
ru: Загрузка...
