Hierarchical Select Ajax (1.0.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Yes
sk: Áno

en: None
sk: Žiadne

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Loading...
sk: Načítava sa...
