Hierarchical Select Ajax (1.0.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Yes
sl: Da

en: None
sl: Brez

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Loading...
sl: Nalagam ...
