Hierarchical Select Ajax (1.0.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ta: பயனர் இடைமுகப்பு

en: Yes
ta: ஆம்

en: None
ta: இல்லை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Loading...
ta: ஏற்றுகிறது ...
