Hierarchical Select Ajax (1.0.2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: None
el: Κανένα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Loading...
el: Φορτώνει...

en: Select
el: Επιλογή
