Hierarchical Select Ajax (1.0.2) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: User interface
es: Interfaz de usuario

en: None
es: Ninguno

en: Settings
es: Configuración

en: Loading...
es: Cargando...

en: Select
es: Seleccionar
