Hierarchical Select Ajax (1.0.2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: None
et: Puudub

en: Settings
et: Seaded

en: Loading...
et: Laadimine...

en: Select
et: Vali
