Hierarchical Select Ajax (1.0.2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: None
fi: Ei mitään

en: Settings
fi: Asetukset

en: Loading...
fi: Ladataan...

en: Select
fi: Valitse
