Hierarchical Select Ajax (1.0.2) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: None
hu: Nincs

en: Settings
hu: Beállítások

en: Loading...
hu: Betöltés…

en: Select
hu: Kiválasztás
