Hierarchical Select Ajax (1.0.2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: None
lv: Nav

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Loading...
lv: Notiek ielāde...

en: Select
lv: Izvēlēties
