Hierarchical Select Ajax (1.0.2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: None
oc: Pas cap

en: Settings
oc: Paramètres

en: Loading...
oc: En cors de cargament...

en: Select
oc: Seleccionar
